strony www

Zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Stworzoną stronę uruchamiam na własnym lub wybranym serwerze. Świadczę usługę opieki nad istniejącą stroną. Na życzenie pomagam także w doborze najbardziej odpowiedniego dla danej strony adresu internetowego oraz zajmuję się jego rejestracją.

Strony www

Projekty stron internetowych tworzę indywidualnie dla każdego Klienta.

Responsywne

Strony dostosowane są do każdej rozdzielczości komputera, laptopa oraz urządzeń mobilnych typu smartphone oraz tablet. 

Indywidualne

Każdy projekt poprzedzony jest szczegółowym poznaniem potrzeb Klienta.

Przyjazne

Duży nacisk stawiam na to, aby strony były przyjazne, intuicyjne i przyciągały uwagę osób, które będą je odwiedzać.

Stworzę stronę firmową, blog, rozbudowany serwis internetowy, sklep internetowy. Z mojej oferty skorzystało już wiele firm jak również osoby prywatne. Bez względu na to, czy chodzi o stworzenie strony dla gospodarstwa agroturystycznego, dużej firmy czy też strony bloga - zapraszam do kontaktu.

Pozycjonowanie

Szukasz sposobu na skuteczną promocję w sieci? Z pomocą przyjdzie pozycjonowanie! 

Tworząc stronę internetową, zależało Ci z pewnością na zaprezentowaniu swoich usług, ale i wygodzie użytkownika. Rozumiesz zatem, że intuicyjność i przejrzystość budowy witryny są niezwykle ważne. Aby przyciągnąć internautów i zdobyć ich zaufanie, konieczne są użyteczne teksty i dopracowana nawigacja strony. Jednak nawet najlepiej skonstruowana strona nie przyniesie Ci oczekiwanych korzyści biznesowych, jeśli nikt… na nią nie trafi. Jak temu zapobiec? Przy pomocy pozycjonowania!

Jak działa pozycjonowanie?

Na początek statystyka – już ponad 90% użytkowników wyszukiwarki Google przegląda jedynie pierwsze 10 wyników wyszukiwania w trakcie szukania treści w sieci. 10 miejsc to niewiele, a Twojej konkurencji również zależy na tym, aby znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwania. Zadaj sobie więc pytanie: czy łatwo trafić na Twoją stronę? Aby użytkownik sam trafił na Twoją witrynę, konieczne jest podjęcie działań z zakresu pozycjonowania. Na czym to polega? Internauta, szukając informacji w Internecie, posługuje się tzw. frazami kluczowymi – może być to słowo lub tekst (np. pytanie) precyzujący to, czego szuka. Zadaniem pozycjonowania jest umieszczenie strony internetowej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania na dane frazy kluczowe, których używają Twoi potencjalni klienci. Aby wybrać właściwe wyrażenia, konieczne jest przeprowadzenie analizy rynku, a także zachowań użytkowników szukających informacji w sieci, uwzględniając przy tym ofertę firmy. Same frazy kluczowe to jednak nie wszystko – podstawą pozycjonowania jest bowiem link building, a więc budowanie sieci wartościowych linków, które prowadzą do Twojej strony. Dzięki pomocy specjalistów stworzysz sieć, która będzie miała znaczący wpływ na pozycję Twojej strony w Google, a co za tym idzie – na rozwój Twojego biznesu w sieci!

Pozycjonowanie kluczem do sukcesu Twojego biznesu

Wysokie pozycje strony internetowej w wyszukiwarce Google 

Wzrost liczby odwiedzin na stronie

Coraz większa liczba zapytań o Twoje usługi

Rosnąca liczba Klientów

Wzrost zysków firmy

Budowanie rozpoznawalności firmy w sieci

Wypełnij formularz i sprawdź ofertę! Bezpłatna wycena – to nic nie kosztuje! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Grupa Tense sp. z o.o. sp. k. celem przedstawienia oferty.

Portfolio

Przykładowe wykonane przeze mnie strony

Dom w Czostkowie

Otwórz

Micrograf

Otwórz

Green Art

Otwórz

Portal Litewski

Otwórz

Piwiarnia Warki Suwałki

Otwórz

Becejły 11

Otwórz