Dron

Zdjęcia i filmy z drona wykorzystywane są jako materiał reklamowy przez biura sprzedaży nieruchomości, doskonale sprawdzają się także w materiałach prasowych. Zrealizuję również usługi dla stacji telewizyjnych czy prasy. Oczywiście bez problemu wykonam także usługi dla osób prywatnych. Ze względu na obowiązujące przepisy, dotyczące możliwości przelotu dronem proszę o kontakt w celu ustalenia, czy usługa będzie możliwa do wykonania na określonym terenie. 

realizuję Zdjęcia i filmy z drona

Sprawy techniczne i sprzęt

Klient otrzymuje materiał, czyli zdjęcia lub filmy bezpośrednio po zgraniu ich z drona, jednakże na życzenie oferuję także cyfrową obróbkę materiałów. Usługi wykonuję na terenie całego kraju. Ze względu na niezwykłe zróżnicowanie usług, wycena zdjęć i filmów wykonywanych przy pomocy drona jest indywidualna dla każdego zlecenia.

Posiadany sprzęt: Phantom 3 Advanced, zdjęcia (rozdzielczość) 4000 x 3000, filmy 2,7K (30 klatek), full HD (50 klatek).

Należy pamiętać, aby usługa została wykonana odpowiednio, nie wystarczy sam sprzęt, który także musi być odpowiedniej jakości. Niezbędnym elementem jest także doświadczenie oraz posiadanie stosownych pozwoleń i certyfikatów.

Uprawnienia na drona

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usługi zdjęć lub wideo z drona z pewnością się nie zawiodą. Posiadam niezbędne szkolenia, zakończone zdanym egzaminem, czego potwierdzeniem jest świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa. Oczywiście posiadam także ubezpieczenie OC jak również stosowne zaświadczenie lekarskie, uprawniające do świadczenia tego typu usług.

UAVO Academy

szkolenia na operatora drona

Świadectwo kwalifikacji otrzymałem po zdanym egzaminie państwowym. Zdałem za pierwszym razem, ponieważ do egzaminu przygotowywali mnie profesjonaliści i pasjonaci. Cenię ich za indywidualne podejście, dostosowanie terminów zajęć do mojego wolnego czasu, zajęcia praktyczne sam na sam z instruktorem. 
Z pełną świadomością polecam tę szkołę.

uavoacademy.pl Facebook

Portfolio

Przykładowe filmy, w których zostały wykorzystane, zarejestrowane przeze mnie dronem sceny.

Przykładowe zdjęcia wykonane przeze mnie dronem.

Zapraszam do współpracy

KONTAKT